Na naszych stronach internetowych są wykorzystywane pliki cookies. Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszych serwisów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.
, 29. Listopad 2015
Jesteś tutaj > Przedsiębiorstwo 


Szukaj w katalogu:
Szukaj wg słów kluczowych:


KLINGSPOR Sp. z o.o.
ul. Tadeusza Regera 58
43-382 Bielsko-Biala
Polska

Telefon: +48 - 33 - 82 82 100
Faks: +48 - 33 - 81 84 225
klingspor@klingspor.pl

 
Przedsiębiorstwo
 
Targi 2015
Zapraszamy na nasze stoiska targowe
Katalog 2015
W tym miejscu możesz pobrać aktualną wersję katalogu

KLINGSPOR - aby technika szlifowania miała swoje imię!

Od ponad 100 lat firma KLINGSPOR wyznacza światowe standardy w zakresie techniki szlifowania. W naszych zakładach produkcyjnych wytwarzanych jest ponad 50.000 artykułów między innymi z grupy wyrobów ściernych na podłożu, tarcz do cięcia i szlifowania, ściernic listkowych talerzowych i ściernic listkowych nasadzanych, przeznaczonych do najróżniejszych obszarów zastosowań.

Nasze zakłady produkcyjne i handlowe, zlokalizowane w 36 miejscach na świecie i zatrudniające łącznie ponad 2.000 pracowników, pozwalają na elastyczne dostosowanie profilu produkcji do potrzeb rynków regionalnych.

Zatrudniamy również ponad 300 doradców terenowych, wysoko wykwalifikowanych techników i inżynierów, którzy pomagają naszym klientom na miejscu w prawidłowym doborze wyrobów.

Wykształcone w przeszłości pozytywy, jak jakość, niezawodność i perfekcyjny serwis klienta, połączone z najnowszymi technologiami produkcji stanowią podstawę trwałego sukcesu wyrobów KLINGSPOR i powodują, iż nasze przedsiębiorstwo należy do wiodących w branży wyrobów ściernych.


 

Language >