Dobrze - Nasze produkty

Asortyment

Wysokowydajne narzędzia i ich najwyższe osiągi

Od profesjonalistów dla profesjonalistów. W naszym katalogu znajduje się  ponad 50 000 artukułów do cięcia, frezowania, polerowania i skrawania. Dzięki rozległości oferty użytkownicy mogą znaleźć w niej odpowiedni produkt do każdego zastosowania.

Klicken Sie für mehr Informationen Kliknij, aby uzyskać więcej informacji
Krążki fibrowe Pokaż produkty >
Arkusze ścierne Pokaż produkty >
Minikrążki Quick Change Disc Pokaż produkty >
Ściernice listkowe Pokaż produkty >
Talerzowe ściernice listkowe Pokaż produkty >
Tarcze do cięcia Kronenflex® Pokaż produkty >
Tarcze do szlifowania zgrubnego Kronenflex® Pokaż produkty >
Elastyczne narzędzia ścierne Pokaż produkty >
Frezy z węglika spiekanego Pokaż produkty >
Diamentowe tarcze do cięcia Pokaż produkty >
Diamentowe tarcze ścierne Pokaż produkty >
Wiertło koronkowe Pokaż produkty >
Dysk wsporczy Pokaż produkty >
Produkty włókninowe Pokaż produkty >
Szczotka druciana Pokaż produkty >
Asortyment dla klientów detalicznych Pokaż produkty >

Zastosowania

Od obróbki zgrubnej do wykończeniowej. Właściwe rozwiązanie dla każdego materiału

Niezależnie od tego jaki materiał ma być obrabiany za pomocą naszych narzędzi, produkty firmy Klingspor spełniają najwyższe wymagania co do jakości, trwałości i wydajności skrawania.

Szlifowanie i cięcie metali wiąże się ze szczególnie dużym obciążeniem narzędzi. Niezależnie od tego, jaki metal jest obrabiany, dostarczymy odpowiednie narzędzie do szlifowania. Metale, metale nieżelazne i stal szlachetna
Metale, metale nieżelazne i stal szlachetna
Materiały twarde i kruche, takie jak szkło i ceramika, wymagają na wszystkich etapach obróbki wysokogatunkowych, niezawodnych i precyzyjnych narzędzi. Opracowaliśmy wiele materiałów ściernych specjalnie pod kątem szczególnych wymagań stawianych przez te materiały. Szkło, ceramika
Szkło, ceramika
Za pomocą naszych materiałów ściernych do obróbki tworzyw sztucznych, gumy i skóry można uzyskać świetne rezultaty i równomierną jakość szlifowania - niezależnie od zastosowania i obrabianego elementu. Tworzywa sztuczne, guma, skóra
Tworzywa sztuczne, guma, skóra

 

Maszyny

Idealne narzędzie do każdej operacji

Niezależnie od tego, jakie maszyny mają być wykorzystywane do rozwiązywania indywidualnych problemów naszych klientów: materiały ścierne Klingspor zapewniają najwyższą wydajność i niezawodne efekty podczas cięcia, skrawania i wykańczania.

trennen

Cięcie

Szybkie i ekonomiczne cięcie materiałów jest niezbędnym elementem w wielu dziedzinach działalności naszych klientów. Równie ważne jak trwałość narzędzi jest bezpieczeństwo podczas używania wysokoobrotowych narzędzi szlifierskich. Dzięki zgodności z wytycznymi oSa i europejską normą bezpieczeństwa EN 12413 nasze narzędzia do cięcia spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Materialabtrag

Skrawanie

W przypadku narzędzi skrawających decydujące znaczenie mają agresywne szlifowanie i jak największa ilość usuwanego materiału przy jak najmniejszym obciążeniu fizycznym dla użytkownika.

Finish

Wykańczanie

W przypadku wykańczania liczy się gładka, jednolita powierzchnia i powtarzalność efektu obróbki w skali długoterminowej. Wspieramy użytkowników naszych produktów w osiąganiu ich celów poprzez rozwój technologiczny, np. powłoki antystatyczne ACT.

Czytaj dalej … Nasza jakość