Oferty pracy

ŚLUSARZ - MECHANIK - USTAWIACZ MASZYN

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

  • praca przy obsłudze produkcji - w systemie 3-zmianowym

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe - zawodowe
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej, będącej
  • liderem w swojej branży
  • umowę o pracę
  • możliwości rozwoju osobistego

ŚLUSARZ – MECHANIK

Miejsce pracy: Kozy

  • praca w Dziale Utrzymania Ruchu - przy obsłudze produkcji - w systemie 3-zmianowym

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe
  • podstawowe wiadomości w zakresie pneumatyki, hydrauliki siłowej, mechaniki
  • mile widziana specjalność: obróbka skrawaniem
  • uprawnienia do pracy na szliferkach

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej, będącej liderem w swojej
  • branży