Pracownicy sprzedaży krajowej

Regionalni Menedżerowie Sprzedaży

Michał Milewski

(Warszawa)
Tel.: 884 203 804
michal.milewski@klingspor.pl

Adam Styncel
(Wrocław)
Tel.: 693 410 394
adam.styncel@klingspor.pl

Sławomir Kozieł
(Lublin)
Tel.: 693 410 391
slawomir.koziel@klingspor.pl

Krzysztof Król
(Zielona Góra)
Tel.: 609 704 244
krzysztof.krol@klingspor.pl

Łukasz Kruszewski
(Łódź)
Tel.: 609 704 978
lukasz.kruszewski@klingspor.pl

Patryk Bistram

(Gdańsk)
Tel.: 693 410 395
patryk.bistram@klingspor.pl

Paweł Pawlak
(Olsztyn)
Tel.: 693 410 388
pawel.pawlak@klingspor.pl

Marek Radkowski
(Bielsko-Biała)
Tel.: 693 410 393
marek.radkowski@klingspor.pl

Ireneusz Wach
(Katowice)
Tel.: 693 410 390
ireneusz.wach@klingspor.pl

Rafał Wawrzonek
(Rzeszów)
Tel.: 693 410 392
rafal.wawrzonek@klingspor.pl

Jacek Wesołek

(Poznań)
Tel.: 693 410 397
jacek.wesolek@klingspor.pl

 

Dział sprzedaży krajowej

Roman Palowski
Kierownik Sprzedaży Polska Zachodnia
Tel.: +48 33 82 82 114
roman.palowski@klingspor.pl

Danuta Giertler
Tel.: +48 33 82 82 108
danuta.giertler@klingspor.pl

Teresa Karas
Tel.: +48 33 82 82 107
teresa.karas@klingspor.pl

 

Adam Hunia
Kierownik Sprzedaży Polska Wschodnia
Tel.: +48 33 82 82 109
adam.hunia@klingspor.pl

Jolanta Palowska
Tel.: +48 33 82 82 106
jolanta.palowska@klingspor.pl

Jolanta Lewicka
Tel.: +48 33 82 82 104
jolanta.lewicka@klingspor.pl