Klingspor rozszerza ofertę produktów

2024-03-13

Wyrzynarki i piły szablaste są nieustannie wykorzystywane w wielu branżach: ich zastosowanie obejmuje rozbiórki, budowę tarasów, instalacje oraz prace stolarskie. Szybkie i czyste cięcie jest kluczowe dla profesjonalnej i efektywnej pracy. Nowa oferta Klingspor dla pił zapewnia rozwiązania do cięcia dla wielu różnych materiałów i zastosowań.

Brzeszczoty – Wyprodukowane w Niemczech

Nowa oferta produktowa obejmuje prawie 50 różnych brzeszczotów do wyrzynarek i pił szablastych. „Oznacza to, że teraz możemy oferować produkty do cięcia wszelkiego rodzaju drewna. Dostępne są również brzeszczoty do metalu, laminatów, tworzyw sztucznych i materiałów mineralnych,” wyjaśnia Ralf Müller, Menedżer Produktu w firmie Klingspor. Kod kolorystyczny wskazuje na pierwszy rzut oka, do jakiego materiału nadaje się brzeszczot Klingspor. Na przykład zielony i niebieski oznaczają drewno i metal, czyli dwa największe obszary zastosowania brzeszczotów do wyrzynarek i pił szablastych.

Dostępne trzy klasy jakości

Brzeszczoty Klingspor są wyprodukowane w Niemczech i dostępne w trzech klasach jakości. Produkty z linii 300 zapewniają szybkie cięcie przy doskonałym stosunku jakości do ceny. Linia 600 obejmuje standardowe brzeszczoty do szybkiego i wyjątkowo czystego cięcia. Linia 900 zawiera szereg specjalistycznych narzędzi, takich jak szczególnie wąski brzeszczot do wyrzynarek JS 931 WF, umożliwiający ekstremalne cięcia krzywoliniowe w drewnie, czy brzeszczot do piły szablastej RS 902 WQ, który zapewnia ultra szybkie cięcie drewna zielonego i opałowego.


Aby obsłużyć jak najszerszy zakres producentów maszyn, brzeszczoty Klingspor są dostępne z dwoma najczęściej używanymi mocowaniami: adapterem ½ cala dla brzeszczotów do pił szablastych oraz klasycznym adapterem T dla brzeszczotów do wyrzynarek.

Brzeszczoty Klingspor są pakowane w małe opakowania zawierające po pięć sztuk. „Te opakowania są idealne dla rzemieślników i majsterkowiczów. Od początku 2024 roku nasze brzeszczoty znajdą się w żółtych opakowaniach D.I.Y. u specjalistycznych dealerów," stwierdza Müller.


news_teaser_240x160px_saegeblaetter.jpg