Profesjonalne materiały ścierne dla każdego! Materiały ścierne Klingspor w opakowaniach detalicznych.

2023-05-31

Od prawie 130 lat Klingspor jest synonimem wysokiej jakości i niezawodności materiałów ściernych dla profesjonalnych użytkowników. Od pewnego czasu entuzjaści majsterkowania mogą również zakupić wiele spośród produktów Klingspor również w mniejszych opakowaniach.

Tajemnica tkwi w zestawie!

Nowy asortyment dla klientów detalicznych obejmuje łącznie prawie 300 produktów, zarówno do szlifowania ręcznego, jak i do szlifowania na szlifierkach z prowadzeniem ręcznym. Pod uwagę wzięto najczęściej używane typy szlifierek, wymiary i kształty otworów.

„Opracowując nową gamę produktów dla klientów indywidualnych, zwracaliśmy uwagę na to, aby z naszej oferty mogło skorzystać jak najwięcej użytkowników. Rezultatem tych prac jest nowy zestaw naszych najpopularniejszych produktów do obróbki drewna i metalu” - wyjaśnia Anton Bodrin, kierownik działu zarządzania produktem.

Oprócz indywidualnie pakowanych krążków ściernych samoprzyczepnych, arkuszy, gąbek ściernych, ściernic listkowych trzpieniowych czy tarcz do cięcia, dużą część nowego asortymentu stanowią zestawy z jednym produktem o różnej ziarnistości.

teaser_SB.png