Nowy asortyment w opakowaniach detalicznych

Klingspor od 130 lat jest synonimem wysokiej jakości oraz niezawodnych materiałów ściernych dla profesjonalistów. Od 2022 roku profesjonaliści i majsterkowicze mogą również kupić wiele produktów z asortymentu Klingspor w mniejszych opakowaniach.

Dzięki ofercie detalicznej, Klingspor odpowiada oczekiwaniom klientów w zakresie mniejszych opakowań i zestawów. Użytkownicy wielokrotnie prosili o możliwość zakupu produktów Klingspor w mniejszych ilościach. Asortyment detaliczny Klingspor oferuje obecnie wiele produktów w różnych granulacjach i wymiarach.

Nowa oferta detaliczna obejmuje zbiorczo prawie 300 produktów, zarówno do szlifowania ręcznego, jak i za pomocą elektronarzędzi. Uwzględniono najczęściej używane typy maszyn, wymiary i kształty otworów. Oprócz pojedynczo pakowanych krążków czepnych, pasków, arkuszy, gąbek szlifierskich, małych mopów szlifierskich lub tarcz do cięcia, dużą część nowego asortymentu stanowią zestawy poszczególnych produktów w kilku granulacjach.

W zestawie jest wszystko!

Niezależnie od tego, czy chodzi o konstrukcje suchej zabudowy, stolarstwo czy konstrukcje metalowe: asortyment detaliczny Klingspor oferuje również zakładom rzemieślniczym i użytkownikom końcowym możliwość korzystania z profesjonalnych narzędzi do szlifowania. Produkty są dostępne w sklepach specjalistycznych, ale także w dobrze zaopatrzonych sklepach dla majsterkowiczów i sklepach internetowych.

Obszary zastosowania asortymentu detalicznego

Powrót do Szlifierstwo