Tarcza mocowana na rzep

Tarcza mocowana na rzep jest to tarcza ścierna z zabezpieczeniem z wielowarstwowego weluru z tyłu podkładu. Ponieważ możliwości zastosowania są prawie nieograniczone, Klingspor ma w swoim asortymencie różne tarcze do mocowania na rzep, a tym samym może zaoferować produkt dostosowany do każdego celu.

Konstrukcja i przeznaczenie

Tarcza mocowana na rzep jest to tarcza ścierna z zabezpieczeniem z wielowarstwowego weluru z tyłu podkładu. Klingspor stosuje jako podkład papier, folię, siatkę nylonową (siatka ścierna) lub tkaninę bawełnianą. Ziarno ścierne znajduje się z przodu podkładu. Wszystko jest możliwe – w zależności od obszaru zastosowania, wybierane są ściernice z odpowiednim rodzajem ziarna.

Zaletą produktu z warstwami weluru jest to, że ściernice mogą być łatwo i szybko wymieniane na tarczy wsporczej z mocowaniem na rzep, np. w przypadku zmiany na inny detal lub inny materiał.


Indywidualnie zastosowanie, w zależności od potrzeb klienta

Ponieważ możliwości zastosowania są prawie nieograniczone, Klingspor ma w swoim asortymencie różne tarcze do mocowania na rzep, a tym samym może zaoferować produkt dostosowany do każdego celu.

Szlifowanie drewna, farby, lakieru, szpachli lub metalu nie stanowi problemu. Bez problemu możliwe są również zastosowania specjalne, takie jak szlifowanie żelkotu (budowa łodzi i jachtów), kompozytów (energetyka wiatrowa), ścian gipsowo-kartonowych i parkietów.

W tym celu ściernice są odpowiednio wyposażone, na przykład, w nasyp półotwarty lub gęsty, powłokę stearynianową lub bardzo wytrzymały elastyczny podkład foliowy, w zależności od tego, co jest potrzebne.


Uniwersalne, do szlifowania za pomocą ręcznych maszyn

Klingspor oferuje tarcze do mocowania na rzep w wielu wymiarach i kształtach otworów Excenterschleifer mit Klettscheibe – pasujące do wszystkich popularnych maszyn, a na życzenie dostarcza również pasujące tarcze wsporcze. Wielootworowe tarcze wsporcze do szlifierek oscylacyjnych obejmują prawie wszystkie układy otworów. Dostępna jest również tarcza wsporcza na rzep do szlifierek kątowych.

Oprócz tarcz okrągłych asortyment obejmuje również specjalne kształty trójkąta i żelazka. Ponadto dostępne są także inne produkty paskowe do mocowania na rzep.

Klettprodukte

Oprócz bogatego asortymentu dostępnego stale na magazynie, klienci KLINGSPOR mają w razie potrzeby możliwość zamawiania specjalnych kształtów i wymiarów otworów, z zachowaniem minimalnych ilości zamówień.

Pasujące produkty

Powrót do Szlifierstwo